OKAŻ SERCE DZIECIAKOM

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!!!

Okaż serce dzieciakom z ubogich, często patologicznych rodzin, które nie miały tyle szczęścia co Ty, których los nie oszczędził. Dzieciaki te często nie mają nawet własnego długopisu czy zeszytu. Twój gest dobrej woli wywoła nie jeden uśmiech na twarzach tych dzieci.

W dniach 03-18 grudnia Samorząd Szkolny organizuje zbiórkę pomocy dydaktycznych, gier edukacyjnych oraz pieniędzy, za które zostaną zakupione pomoce dydaktyczne na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Konarzewie.

Opiekun SU Grzegorz Klonowski