Studniówka 2008

W ubiegły piątek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie odbył się uroczysty bal studniówkowy „Dwójki”. Wzięło w nim udział 314 zaproszonych gości w tym dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy klas, komitet organizacyjny i kierownictwo szkoły.

Jak nakazuje tradycja studniówka rozpoczęła się staropolskim polonezem. Uczestniczyło w nim 46 par. Pierwszą część wraz z maturzystami zatańczyła dyrekcja, nauczyciele i kierownictwo szkoły, natomiast w drugiej błyszczeli tylko uczniowie. Odpowiedzialnym za przygotowanie wychowanków był p. Robert Węclewski, nauczyciel wychowania fizycznego.

Nie zabrakło również magicznych, czterolistnych koniczynek, które mają przynieść szczęście i pomyślność na egzaminie maturalnym. Zostały one przypięte uczniom przez wychowawców klas.

Czym byłby ten jedyny w życiu bal bez pamiątkowych zdjęć? Staną się one na pewno źródłem miłych wspomnień za kilka, a może i kilkanaście lat.

Studniówkę uświetnił swą obecnością były dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 p. Wojciech Florczyk, który na prośbę swego następcy, p. Witolda Bierły, zabrał głos. Warto wspomnieć, że prowadzącymi oficjalną część uroczystości byli zeszłoroczni absolwenci - Agnieszka Kirch oraz Marcin Kościelny.

Zespół „TAMER” zapewnił wszystkim gościom iście szampańską zabawę do białego rana, natomiast cateringiem zajęła się restauracja Rosana.

Tegoroczni maturzyści ZSP nr 2 nie zapomnieli także o podziękowaniach dla dyrekcji oraz nauczycieli za wspólnie spędzone lata w murach szkoły, jak i dla rodziców - za pomoc w zorganizowaniu zabawy, ale również wsparcie i dobre rady, na które zawsze mogli liczyć.

Jako młodsza koleżanka chciałabym życzyć Wam, Starsi Koledzy, którzy lada dzień opuścicie naszą szkołę, pozytywnie zdanego egzaminu dojrzałości i spełnienia upragnionych marzeń. Pamiętajcie: Chcieć to móc!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!