Porekolekcyjnie...

Dopiero co zakończyliśmy tegoroczne rekolekcje dla uczniów i pracowników ZSP nr 2 w Jarocinie. Tym razem prowadził je ks. Dariusz Brylak, pracujący na co dzień w parafii Miłosierdzia Bożego w Kaliszu.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia na spotkania rekolekcyjne - było nas naprawdę sporo :)

Szczególne podziękowania dla Grona Pedagogicznego, którego obecność mówiła więcej niż słowa o autorytecie, sprawach ważnych i życiowych decyzjach... Ze swojej strony dziękuję także Uczniom, którzy słuchali cierpliwie trudnych - ale jasnych i radykalnych (bo przeżytych już na własnej skórze) słów Księdza Rekolekcjonisty.

Życzę też dobrych owoców tego czasu... zapraszając jednocześnie do podzielenia się swoimi wrażeniami, spostrzeżeniami i uwagami na temat rekolekcji w otwartym na forum internetowym temacie :)

xgm