Konkurs Wiedzy Mechanicznej

I Ogólnopolski Konkurs Mechaniczny

W dniu 14 marca uczniowie naszej szkoły przygotowani przez mgr inż. Rafała Komorniczaka i mgr inż. Zbigniewa Rychtera wzięli udział w finale I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Mechanicznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Płocku.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu nauk technicznych. Współorganizatorem konkursu był Zarząd Główny SIMP. Honorowy patronat sprawował Prezydent Miasta Płocka, a konsultację merytoryczną zapewniła Politechnika Warszawska Wydział Mechaniki i Budownictwa, Petrochemia w Płocku i Kuratorium Oświaty w Warszawie. Konkurs przebiegał w dwóch etapach:

Etap I – szkolny, zorganizowany w naszej szkole 27 lutego 2008r przez mgr inż. Rafała Komorniczaka i mgr inż. Zbigniewa Rychtera

Etap II – realizowany w Zespole Szkół Technicznych w Płocku dnia 14 marca 2008r.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali uczniowie klasy IV Technikum Mechanicznego wyłonieni w etapie szkolnym:

- Szymon Stachowski

- Daniel Biadała

- Przemysław Zawisła

Udział w konkursie zakończył się sukcesem. Uczniowie naszej szkoły zajęli drużynowo III miejsce, a Przemysław Zawisła zajął indywidualnie V miejsce. Zdobyliśmy puchar i cenne nagrody, a także zwiedziliśmy niektóre zabytki Płocka.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!