Patryk odszedł...

Patryk Bzderek 1991 - 2008

18 kwietnia 2008 roku odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego ucznia naszej szkoły – Patryka Bzderka. Trudno nam uwierzyć, że już nigdy więcej nie pojawi się wśród nas.

Patryk był miłym i uczynnym chłopcem. Cieszył się sympatią kolegów i nauczycieli.

Był przy tym zdolnym uczniem, który miał przed sobą duże możliwości, niestety nie zdążył ich w pełni wykorzystać.

Patryk miał niezwykłą osobowość i swoją pasję – był fanem piłki nożnej. Chętnie chodził ze swoim tatą na mecze. W miniony poniedziałek zdobył autograf Artura Boruca. Tu było jedno z jego marzeń. Patryk miał przed sobą wiele planów, których realizację uniemożliwiła przedwczesna śmierć.

Zawsze będziemy o Tobie pamiętać