Sprzątanie świata

20 września o godz. 8.00, w ramach akcji „Sprzątanie świata”, uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zebrali się przed budynkiem szkoły, by - po otrzymaniu rękawic i worków na śmieci - udać się w teren.


I grupa uczniów zajęła się sprzątaniem przykościelnego parkingu;

II grupa zbierała nieczystości znajdujące się na szkolnym parkingu oraz boisku;

III grupa młodzieży zbierała śmieci rozrzucone w pobliskim lesie.

Mimo ponurej, deszczowej pogody, wszyscy pracowali z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem.

.......cieszę się, że świat wokół mnie jest czystszy a więc piękniejszy – podsumowała sobotni wysiłek jedna z uczennic. O tym, że w czystym środowisku zdrowiej i przyjemniej żyć, powinniśmy pamiętać na co dzień.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd