Wybory do Samorządu Szkolnego

W dniach 20.10.2008 – 22.10.2008 w naszej szkole zostaną przeprowadzone wybory do Samorządu Szkolnego. Wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na funkcjonowanie naszej szkoły zapraszam do kandydowania do samorządu. Spośród kandydatów w drodze głosowania uczniowie naszej szkoły wybiorą swoich przedstawicieli.

NIECH NIE BĘDZIE CI OBOJĘTNA TWOJA SZKOŁA!!!

Kandydaci wraz z klasą przygotują plakaty wyborcze zawierające zdjęcie kandydata z jego krótką charakterystyką i osiągnięciami.

Kandydatów prosimy o składanie plakatów wyborczych do dnia 10.10.2008 u Pana Grzegorza Klonowskiego lub w bibliotece szkolnej.

W dniu 13.10.2008 plakaty będą rozwieszone w szkole w celu zapoznania się wszystkich uczniów z kandydatami.

Opiekun Samorządu Szkolnego

Grzegorz Klonowski