Zaduszki Poetyckie

Słowami wiersza D. Gellnerowej rozpoczęło się przedstawienie zatytułowane „Zaduszki poetyckie”, które miało miejsce 6 listopada 2008 roku.

Uczniowie z klas IV THB, I LOW i III LOWA zaprezentowali zgromadzonym szereg utworów o tematyce funeralnej. Całości pokazu towarzyszył komentarz, który był okazją do różnorodnych przemyśleń związanych z naszym przemijaniem.

Wśród zaprezentowanych utworów poetyckich nie mogło zabraknąć wierszy Czesława Miłosza, Jana Twardowskiego, Kazimiery Iłłakowiczówny czy Zbigniewa Herberta. Do każdego z tekstów dobrany został podkład muzyczny, a niemałe wrażenie robiły prezentacje multimedialne oraz jesienna dekoracja ze zniczami

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!