Odszedł nasz przyjaciel i nauczyciel - Stefan Głodkowski

Stefan Głodkowski pracował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w latach 1979 – 1994 oraz 2007 – 2009. Był nauczycielem przedmiotów zawodowych. Ostatnio uczył w klasie IV TUS.

W pamięci pozostanie jako człowiek niezwykle pracowity, skromny, życzliwy ludziom. Był znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie. Nigdy nikomu nie odmawiał pomocy. Zawsze miał czas dla swoich uczniów.

Ceniliśmy go za profesjonalizm, kulturę i cierpliwość. Uczniowie stracili wyjątkowego nauczyciela, pracownicy wspaniałego przyjaciela.