I Konkurs Wiedzy o PKO BP

Dnia 22 kwietnia 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się I Konkurs Wiedzy o PKO BP. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z klas reprezentujących technika oraz liceum ogólnokształcące o przysposobieniu wojskowym. Zagadnienia dotyczyły historii banku PKO BP, kredytów i lokat oferowanych przez bank, kont dla młodzieży i studentów oraz funduszy inwestycyjnych PKO Credit Suisse.

Zwycięzcą konkursu została Longina Raźniak, która w nagrodę otrzymała mp4. Drugie miejsce zajął Jakub Franczak, a trzecie Krystyna Żurek, którzy uhonorowani zostali plecakami olimpijskimi, w jakie wyposażona była reprezentacja Polski na Olimpiadzie w Pekinie. Miejsce czwarte przypadło Hubertowi Cyplikowi, który nagrodzony został pendrivem, a piąte Karolowi Dąbrowskiemu, za które otrzymał ekskluzywny długopis w drewnianym etui.

Fundatorem nagród był bank PKO BP, który wspiera Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Wręczenia nagród dokonał pan Paweł Jachowski, Dyrektor Oddziału banku w Jarocinie.

Przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu zajęli się nauczyciele przedmiotów ekonomicznych Kamila Krzyżanowska i Adam Cyfert we współpracy z panią Ireną Jędrzejak, kierownikiem Działu Obsługi Klienta w jarocińskim Oddziale PKO BP.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!