Konkurs Słownictwa DIREKT Wydawnictwa Lektor Klett

Uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie po raz kolejny wzięli udział – tym razem w edycji 2008/2009 – Wielkiego Konkursu Słownictwa dla szkół ponadgimnazjalnych pracujących z kursem „Direkt” Wydawnictwa Lektor Klett.

W konkursie uczestniczyło 41 uczniów klas pierwszych technikum oraz 33 uczniów klas drugich liceum i technikum. Laureatem na poziomie klas pierwszych została uczennica kl. I THA Karolina Banaszak, która uzyskała 33,5 punktu na 50 możliwych. Nauczycielem uczącym jest p. Izabela Różańska.

Na poziomie klas drugich największą liczbę punktów – 32 na 50 możliwych – zdobyła uczennica kl. II LO Marta Grześkowiak. Nauczycielem uczącym jest p. Renata Rożek. Uczennice otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Lektor Klett.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!