Adrian odszedł....

Adrian Grześkowiak
(1991 – 2009)

14 lipca 2009 roku w tragicznym, wypadku w Kotlinie zginął uczeń klasy III i – Adrian Grześkowiak. Trudno uwierzyć w to, że już nigdy nie pojawi się wśród nas. Zaledwie miesiąc temu wkroczył w dorosłość, a już dziś los odebrał wszystko – plany i marzenia.

Zapamiętamy Adriana jako chłopca pełnego radości życia i niezwykle życzliwego ludziom. Cieszył się sympatią kolegów i nauczycieli. Kochał sport. Fascynowała go siatkówka i piłka nożna. Uprzejmy, cichy, skromny… W obliczu tak przedwczesnej śmierci trudno znaleźć właściwe słowa …

Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 17 lipca 2009 roku o godz. 16.00. na cmentarzu w Cielczy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd