Góra Grosza 2009

„Góra Grosza” po raz kolejny w naszej szkole.

Już po raz dziesiąty rusza akcja Góry Grosza organizowana w dniach od 23 XI – 4 XII przez Towarzystwo NASZ DOM.

W naszej szkole również zostanie przeprowadzona zbiórka monet groszowych. Przyłączamy się do wspólnej ogólnopolskiej akcji pomocy na rzecz dzieci z Domów Dziecka.

Monety będzie można wrzucać w wyznaczonych miejscach jak również do każdego z was dotrą koleżanki i koledzy z samorządu uczniowskiego, którym będziecie mogli przekazać swój przysłowiowy grosz.

Zapraszamy do wspólnej zbiórki i liczymy na waszą hojność.