Nowy sprzęt w Dwójce

Aż 25 tysięcy złotych na zakup nowoczesnego sprzętu i pomocy dydaktycznych dla jarocińskiej „Dwójki” przeznaczyły wspólnie Rada Rodziców w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Dwójki”. O nowe materiały i pomoce wzbogaciły się m. in. pracownie: geograficzna, elektryczno – elektroniczna, informatyczna, wojskowo – obronna, chemiczna, samochodowa i hotelarska.

Zakupiono m.in. mapy, modele, tablice, filmy edukacyjne, plansze dydaktyczne, silniki elektryczne, mierniki elektryczne, lutownice, podnośniki samochodowe, prasę hydrauliczną. Ponadto w szkole pojawiły się nowe projektory multimedialne, laptopy, odtwarzacze DVD, telewizory LCD. Również szkolne sekcje sportowe otrzymały nowy sprzęt sportowy: oszczepy, kule, piłki i nowe stroje sportowe.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!