Dzień stroju galowego

Dzień stroju galowego na stałe wpisał się w krajobraz naszej szkoły. Rzadko kto dziwi się, że w środę przychodzimy do szkoły elegancko ubrani. Od pierwszego września nieco zmieniono przepisy dotyczące stroju galowego. Dziewczyny muszą nosić spódniczki kończące się co najwyżej 5 centymetrów powyżej kolana.

Po dwóch miesiącach przyszła pora na sprawdzenie, czy uczennice przestrzegają statutu. W tym tygodniu dyrektor szkoły p. W. Bierła zaopatrzony w odpowiedniej długości linijkę osobiście sprawdzał, czy długość spódniczek jest odpowiednia. Mierzenie (jak widać na załączonych zdjęciach) wypadło pomyślnie. Wprawdzie mówią, że nie szata zdobi człowieka, ale? w eleganckim stroju wygląda się wyjątkowo atrakcyjnie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd