POŁOWINKI KLAS TRZECICH

Dnia 6 listopada 2009 roku uczniowie klas trzecich ZSP nr 2 tanecznym krokiem zakończyli pierwszą i rozpoczęli drugą połowę swej edukacji w naszej szkole.

Tradycyjne połowinki czterech klas trzecich: III technikum hotelarskiego A i B, III technikum elektrycznego i mechanicznego oraz III technikum elektronicznego odbyły się w Restauracji „Podmiejska” w Witaszycach.

Imprezę połowinkową zainguraował Dyrektor Szkoły pan Witod Bierła życząc wszystkim sukcesów i powodzenia w dalszej nauce oraz udanej zabawy.

Przy kolacji przygotowanej przez restaurację i muzyce uczniowie bawili się przez cały wieczór pod opieką swoich nauczycieli wychowawców Hanny Wardeńskiej, Izabeli Wojtkowiak, Iwony Dropik i Grzegorza Klonowskiego.