Moje boisko - ORLIK 2012

Dnia 30 listopada 2009 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie odbyła się uroczystość otwarcia obiektu sportowego w ramach rządowego programu „Moje boisko – ORLIK 2012”.

W otwarciu uczestniczyli m. in.: Senatorowie RP: Małgorzata Adamczak i Mariusz Witczak, Posłowie: Wojciech Ziemniak, Maciej Orzechowski i Rafał Grupiński, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Jan Grzesiek, przedstawiciel zarządu Województwa Wielkopolskiego – Tomasz Wiktor, pełnomocnik Wojewody Wielkopolskiego do spraw Euro 2012 – Krzysztof Jarczyński, Starosta Jarociński – Stanisław Martuzalski oraz Przewodniczący Rady Powiatu – Zygmunt Meisnerowski.

Uroczystość przebiegała w pięknej aurze, w ciepły listopadowy dzień. Otwarciu kompleksu towarzyszyła prezentacja umiejętności piłkarskich uczniów, na tle barw narodowych, przygotowana przez nauczycieli wychowania fizycznego.

W skład nowo powstałego kompleksu wchodzi: boisko do piłki nożnej, pokryte sztuczną trawą, boisko do piłki koszykowej i siatkowej o nawierzchni syntetycznej oraz zaplecze sanitarno – szatniowe.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd