II konkurs wiedzy o PKO BP

 W dniu 4 listopada 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się II konkurs wiedzy o PKO BP. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z klas reprezentujących technika oraz liceum ogólnokształcące o przysposobieniu wojskowym. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą nie tylko historyczną, ale również wiedzą dotyczącą kredytów, lokat oraz rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych oferowanych przez bank PKO BP.

Zwycięzcą konkursu została Artur Chojnicki – uczeń liceum ogólnokształcącego o przysposobieniu wojskowym, drugie miejsce zajęła Ewelina Pałczyńska – uczennica technikum hotelarskiego a trzecie miejsce Renata Półrolniczak – również uczennica technikum hotelarskiego. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Fundatorem nagród był bank PKO BP, który wspiera Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Wręczenia nagród dokonał Pan Paweł Jachowski Dyrektor Oddziału Banku w Jarocinie.

Przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu zajęli się nauczyciele przymiotów ekonomicznych Kamila Krzyżanowska i Adam Cyfert.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd