Targi edukacyjne - Poznań 2010

19 lutego 2010 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie uczestniczył w XIV Targach Edukacyjnych w Poznaniu organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szkoła do udziału w imprezie została zaproszona przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Udział w Targach stał się okazją do zaprezentowania nowego kierunku kształcenia w jarocińskiej „Dwójce” – liceum ogólnokształcącego z przysposobieniem policyjno – prawnym. Zainteresowanym udzielono szczegółowych informacji na temat programu realizowanego w liceum.

Uczniowie pomagali policjantom w rozprowadzaniu wśród zwiedzających materiałów edukacyjno – informacyjnych i gadżetów zwiększających bezpieczeństwo m.in. opasek i zawieszek odblaskowych, a także opiekowali się najmłodszymi, którzy próbowali swoich sił w rysowaniu i rozwiązywaniu krzyżówek. Atrakcją dla zwiedzających była możliwość zrobienia zdjęcia z maskotką wielkopolskiej Policji „Sierżantem Pyrkiem” oraz psem rasy nowofunland z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd