Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dużym sukcesem zakończył się start uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie w corocznym Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody rozgrywano w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul .Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 4 osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych, zdobywając niemal wszystkie czołowe lokaty.

Skład zespołu i zajęte miejsca:

- Norbert Zawisła kl.III TM/E – I miejsce,
- Adrian Kowańdy kl.I G ZSZ - II miejce,
- Kasjan Macinkowski kl.II LOW – IV miesce,
- Kornel Figaniak I LOW – V miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd