Dni techniki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie po raz kolejny otworzył swoje drzwi przed uczniami gimnazjów. W jarocińskiej „Dwójce” 17 marca 2010 roku zorganizowano popołudnie z techniką. Przyszli uczniowie technikum hotelarskiego spotkali się Hotelu Jarota, gdzie mieli okazję poznać tajniki pracy w hotelu. Dowiedzieli się, jak działa hotelowy serwis, na czym polega praca w recepcji, jak należy nakrywać do stołu.

Z kolei w szkolnych pracowniach przygotowano zajęcia dla przyszłych uczniów technikum elektrycznego, elektronicznego, mechanicznego, pojazdów samochodowych. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć, jak działają elektryczne mierniki, co to jest oscylator, do czego w diagnostyce samochodowej służy endoskop.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd