Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej

25 kwietnia 2010 roku już po raz ósmy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy Technicznej organizowanym przez mgr inż. Rafała Komorniczaka. Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą z następujących dziedzin: technologii maszyn, podstaw konstrukcji maszyn, elektrotechniki i elektroniki, rysunku technicznego, informatyki, budowy pojazdów samochodowych, maszynoznawstwa oraz historii techniki. W konkursie wzięło udział 15 uczniów.

Pierwsze miejsce zajął Rafał Tyrakowski z klasy IIITm/Te, drugie miejsce Robert Prochownik z klasy IIITm/Te a trzecie Krzysztof Pawlik z klasy IITH/Tm. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców ZSP nr 2.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!