Piłkarze z jarocińskiej Dwójki w finale województwa

27 maja 2010 w Kłodawie odbył się półfinał wojewódzki turnieju w piłce nożnej. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, które zwyciężyły w turniejach rejonowych: ZSZ Wągrowiec, ZSZ Wolsztyn, ZSP Kłodawa, ZSP nr 2 w Jarocinie. Drużyny rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu uczniowie „Dwójki” zremisowali z drużyną z Wągrowca 0:0. Drugie spotkanie z gospodarzami turnieju – ZSP Kłodawa okazało się niezwykle dramatyczne dla jarocińskiej drużyny. Kontuzjowanych zostało czterech podstawowych zawodników ekipy. Mimo tak dużych problemów uczniowie z Jarocina wygrali spotkanie 1:0 dzięki bramce Macieja Stamierowskiego. W ostatnim meczu ZSP2 spotkał się z drużyną z Wolsztyna. Jarocińscy zawodnicy (P. Palczewski, P. Wojcieszak, R. Andrzejczak) aż trzykrotnie pokonali wolsztyńskiego bramkarza. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1. Drużyna jarocińskiej „Dwójki” 14 czerwca zagra w Szamotułach, gdzie odbędzie się finał wojewódzki w piłkę nożną.

Skład drużyny: M. Adamkiewicz, R. Mańkowski, P. Konik, D. Nawrocki, Sz. Mazur, P. Wojcieszak, P. Palczewski, J. Sierański, A. Brzostowski, R. Anrzejczak, M. Stamierowski. M. Ptasznik, M. Bugajny, M. Haręża, P. Walczak. Trener: Tomasz Kwiatkowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!