"Jarocin - inne spojrzenie" wystawa fotograficzna Wioletty Kobusińskiej

 Wioletta Kobusińska. Rocznik ‘91. Uczennica IV klasy Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Optymistycznie nastawiona do życia. Pełna pasji i ciekawa świata. Od kilku lat pasjonatka fotografii. Zdjęcia uczy się robić na zasadzie prób i błędów. Rady czerpie z forum fotograficznego. Lubi uwieczniać chwile i zatrzymać ją w obiektywie aparatu, który towarzyszy jej w każdej wyprawie. Fotografuje wszystko co w danym momencie ma możliwość fotografować. Ma sentyment do krajobrazów i piękna otaczającego ją świata. Największym dotychczasowym osiągnięciem jest zajęcie I miejsca w konkursie fotograficznym „Jarocin-inne spojrzenia”. Jej drugim hobby jest turystyka. Uwielbia spacery i dobrą książkę. W przyszłości chciałaby powiązać pracę zawodową ze swoimi pasjami i wyruszyć w podróż dookoła świata z aparatem w ręku.

W Muzeum Regionalnym w Jarocinie (Rynek – Ratusz) w najbliższą sobotę (25.09) odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej Wioletty Kobusińskiej „Jarocin – inne spojrzenie” . Ekspozycję można zwiedzać do 24.10.2010 w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki (800 – 1600), środy (800 – 1800), niedziele (1400 – 1800). Serdecznie zapraszamy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!