Dni turystyki

Promują turystykę

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 co roku z okazji Światowego Dnia Turystyki organizowane się piesze wycieczki po ciekawych miejscach w okolicy. 27 września odbył się „pieszy rajd” do Gospodarstwa Agroturystycznego „Na Leśnej” w Bachorzewie. Uczestniczyło w nim ponad 100 uczniów z pięciu klas hotelarskich. Rajd został zorganizowany przez panią Hannę Wardeńską.

Pogoda nieco zweryfikowała plan wyprawy i uczniowie dotarli na miejsce nie pieszo, lecz autobusem. W zaciszu wigwamu było ognisko i kiełbasa z grilla. Atmosfera przy ognisku była wspaniała, humory dopisywały wszystkim uczestnikom. W gospodarstwie, które znajduje się z dala od miejskiego hałasu i w pobliżu lasu, młodzież miała okazję zobaczyć mini zoo, w którym znajdują się m.in. ciekawe okazy drapieżników. Na miejscu jest też sporo atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wyprawa dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń.smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!