Brązowy medal Mistrzostw Województwa

Dnia 22.10.2010 w Racocie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po raz pierwszy w historii Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie udało sie awansować do finału męskiej ekipie.

Do Racotu udała się dwunastoosobowa drużyna w składzie: Sierański Jakub, Stamierowski Maciej, Wrzalik Daniel, Baszyński Remigiusz, Antkowiak Tomasz, Górny Miłosz, Mazur Szymon, Konieczka Michał, Konieczny Tobiasz, Robak Mateusz, Konik Przemysław, Chałupniczak Krzysztof. Opiekunami drużyny byli: Aleksander Matuszewski, Wojciech Świejkowski. Uczniowie "Dwójki" uplasowali się na trzecim miejscu zdobywając Brązowy Medal Mistrzostw Województwa, jednocześnie zapewniając sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd