Wycieczka do zakładów Volkswagena

11 października 2010 r. uczniowie naszej szkoły z II klasy Technikum Pojazdów Samochodowych zwiedzali linię produkcyjną samochodów w zakładach Volkswagena w Swarzędzu.

Uczniowie, w ramach poszerzania swoich wiadomości w zakresie budowy pojazdów samochodowych, odbyli kolejną wycieczkę dydaktyczną - tym razem do zakładów Volkswagena w Swarzędzu (w klasie pierwszej zwiedzali już zakład VIX-Filtron w Gostyniu). Zwiedzali linię produkcyjną samochodów użytkowych. Szczególnie dwa działy: spawalnia i montaż pozwoliły pogłębić wiedzę w zakresie automatyzacji produkcji, organizacji pracy i kontroli jakości.