Góra Grosza 2010

Już po raz jedenasty rusza akcja Góry Grosza organizowana w dniach od 22 XI – 3 XII przez Towarzystwo NASZ DOM.

W naszej szkole również zostanie przeprowadzona zbiórka monet groszowych. Przyłączamy się do wspólnej ogólnopolskiej akcji pomocy na rzecz dzieci z Domów Dziecka.

Monety będzie można wrzucać w wyznaczonych miejscach jak również do każdego z was dotrą koleżanki i koledzy z samorządu uczniowskiego, którym będziecie mogli przekazać swój przysłowiowy grosz.

Zapraszamy do wspólnej zbiórki i liczymy na waszą hojność.