III Konkurs Wiedzy o PKO BP

44 uczniów wzięło udział w III Konkursie Wiedzy o PKO BP, który odbył się 30 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

Zadaniem uczniów było wypełnienie testu, dotyczącego historii banku oraz produktów oferowanych przez PKO BP, a także wskazanie pomysłów, jakie może zrealizować bank, aby lepiej dotrzeć do młodzieży ze swoją ofertą.

Zwycięzcami konkursu zostały ex aequo Monika Rosińska i Amelia Stasik, drugie miejsce zajęła Żaneta Marciniak, a trzecie Jagoda Ficek (wszystkie laureatki są uczennicami Technikum Hotelarstwa).

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez PKO BP oraz Radę Rodziców przy ZSP nr 2 w Jarocinie.

zobacz galerię <<<