Piłkarze Lecha w Dwójce

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie 9 grudnia 2010 w ramach tradycyjnych spotkań wigilijnych z kibicami gościli piłkarze Lecha Poznań - Ivan Djurdjević i Sergei Krivets. Organizatorem spotkania był jarociński fanklub Lecha, kierowany przez absolwenta jarocińskiej Dwójki - Karola Kowalskiego.

Na spotkanie przybyło ponad 150 fanów "Kolejorza". Piłkarze opowiadali o swojej karierze i życiu prywatnym. Również kibice mieli możliwość zadawania pytań. Fani byli zainteresowania m.in. współpracą z trenerami oraz sposobami spędzania świąt na Białorusi i w Serbii. Przeprowadzono też konkurs wiedzy na temat poznańskiego klubu. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Po spotkaniu piłkarze Lecha bardzo długo rozdawali autografy i pozowali do zdjęć ze swymi wiernymi kibicami.

zobacz galerię<<<

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!