Pierwszy LipDub w Jarocinie!

Sobotni poranek był dla wielu naszych kolegów i koleżanek bardzo pracowitym dniem. Postanowili w nietypowy sposób zaprezentować szkołę. Długie przygotowania – nauka tekstu piosenki, wymyślenie choreografii, przydział ról, zaowocowały powstaniem pierwszego LipDubu w naszym mieście.

W projekcie wzięło udział prawie 80 uczniów „Dwójki”, którzy pod opieką panów Jacka Adamczaka i Władysława Piotrowskiego spróbowało swoich sił w tym przedsięwzięciu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wystąpili. Pragniemy też podziękować panu dyrektorowi Witoldowi Bierle, pani dyrektor Dorocie Gromadzie, pani Agnieszce Piestrzyńskiej (za co – zobaczycie sami), panom Michałowi Woźniakowi i Wojciechowi Krzyżanowskiemu za pomoc techniczną i dopingowaniu całemu przedsięwzięciu.

Już wkrótce będziecie mieli możliwość ujrzenia efektów naszej pracy i ocenicie, czy było warto.

Władysław Piotrowski
Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!