Finał wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych w piłce halowej

W dniu 13.12.2010. odbył się finał wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych w piłce halowej. W turnieju wzięło udział 8 zespołów.

grupa A

grupa B

ZST POZNAN

LO KOŚCIAN

ZSZ PNIEWY

ZSP NR2 JAROCIN

ZSP CZARNKÓW

LO KROTOSZYN

ZSZ POZNAŃ

LO TUREK

Mecze rozgrywane były w grupach każdy z każdym. Z grup do półfinałów awansowały 2 pierwsze drużyny. Z pierwszego półfinału ZST Poznań - LO Krotoszyn awansowała do finału drużyna z Krotoszyna. W drugim półfinale spotkali się uczniowie z ZSP z Czarnkowa z drużyną z jarocińskiej „Dwójki”. Niestety drużyna ZSP 2 przegrała mecz 1:0. W finale zmierzyły się drużyny z Krotoszyna i Czarnkowa. Licealiści z Krotoszyna wygrali turniej. Uczniowie ZSP 2 Jarocin po zaciętym meczu o 3 miejsce ulegli ZST z Poznania 3:5 i ostatecznie uplasowali się na 4 miejscu. Skład jarocińskiej drużyny A. Brzostowski, M. Maćkowiak, P. Konik, D. Nawrocki, J. Sierański, P. Walczak, K. Chojecki, T. Antkowiak, G. Kałuża, M. Stamierowski. opiekun T. Kwiatkowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!