Spotkanie opłatkowe

Jest taki dzień - bardzo ciepły, choć grudniowy (…)
Jest taki dzień- tylko jeden raz do roku.

20 grudnia odbyło się w naszej szkole coroczne spotkanie dyrektora szkoły Witolda Bierły z przedstawicielami Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Żaneta Woźna, Michał Kukla oraz Damian Meller - członkowie Samorządu Uczniowskiego – wzruszyli wszystkich recytacją pięknych wierszy poświęconych magii świąt Bożego Narodzenia. Młodzieży w przygotowaniu występu pomagała p. Marzena Błaszczyk – katechetka. Ksiądz Łukasz Ograbek odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza i skłonił zebranych do chwili refleksji nad znaczeniem dla każdego z nas nadchodzących świąt. Nie zabrakło również życzeń, i tych oficjalnych składanych przez dyrektora szkoły i przewodniczącego Rady Rodziców – pana Aleksandra Trzeciaka, jak i tych indywidualnych towarzyszących łamaniu się opłatkiem.

Na koniec goście zasiedli przy pięknie nakrytych stołach. O wystrój zadbały uczennice technikum hotelarskiego pod kierunkiem pań Anny Koniecznej i Katarzyny Michalak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!