Akcja Góra Grosza w jarocińskiej Dwójce

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie!”

22 listopada 2010 roku w naszej szkole rozpoczęto zbiórkę pieniędzy w ramach odbywającej się pod patronatem MEN i Towarzystwa „Nasz Dom” akcji „Góra Grosza”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom: przedstawicielom szkolnego samorządu, uczniom i nauczycielom, szczególnie - koordynującym akcję - opiekunom SU – pani Kamili Krzyżanowskiej i panu Tobiaszowi Klaczyńskiemu.

Na konto Towarzystwa „Nasz Dom” wpłaciliśmy 184, 59 zł i już przygotowujemy się do następnej edycji „Góry Grosza”, licząc na jeszcze większą hojność uczniów naszej szkoły. Cel akcji jest bowiem szczytny – pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los, dzieciom, które wychowują się w rodzinnych domach dziecka, rodzinach zastępczych, placówkach opiekuńczo – wychowawczych.

30 czerwca 2011r. organizator zbiórki poda ostateczny wynik akcji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!