8 marca w "Dwójce "

Ten wyjątkowy i szczególny dzień był w naszej szkole inaczej niż zazwyczaj obchodzony. Wielką sensację wśród uczniów wzbudziła dłuższa przerwa w szkole i to, że panowie pełnili dyżury korytarzowe. A po cóż to wszystko? Cała akcja owiana była wielką tajemnicą, do której wtajemniczeni zostali panowie pracujący w naszej szkole.

Podczas dużej przerwy wszystkie Panie zostały zaproszone do pokoju nauczycielskiego, gdzie Dyrektor szkoły - Witold Bierła, w imieniu wszystkich Panów życzył Paniom samych przyjemnych dni, sukcesów w pracy i życiu prywatnym. Wszystkie panie otrzymały kwiaty i skosztowały wspaniały tort przygotowany przez panów. Panie korzystając z okazji, złożyły życzenia Panom z okazji zbliżającego się Święta Mężczyzn.

Przez cały dzień prezenterzy w szkolnym radio składali życzenia paniom pracującym w naszej szkole. Uczniowie mieli możliwość przekazać dedykacje swoim koleżankom. Dziewczyny z „Dwójki” otrzymały także od swoich kolegów kwiatki i słodycze.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!