Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

18 lutego 2011 roku odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. 4 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zakwalifikowało się do etapu powiatowego konkursu: Adrian Kowańdy, Mateusz Kiełbowski, Rafał Mikołajczak oraz Norbert Zawisła.

zobacz galerię<<<

10 marca 2011 w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jarocinie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajmując cztery spośród pierwszych pięciu miejsc:

1. Rafał Mikołajczak – I miejsce
2. Norbert Zawisła – II miejsce
3. Adrian Kowańdy – III miejsce
4. Mateusz Kiełbowski – V miejsce

Nagrody zwycięzcom konkursu wręczał Mikołaj Szymczak - starosta powiatu jarocińskiego. Rafał Mikołajczak będzie reprezentował powiat jarociński na etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się w kwietniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd