Konkurs "BHP w szkole i zakładzie pracy"

 Dnia 14 marca 2011 r. w Zespole Szkół Elektrycznych Nr 2 w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczania nagród i dyplomów laureatom konkursu „BHP w szkole i zakładzie pracy”.

W konkursie brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Poznania i województwa wielkopolskiego. Z naszej szkoły zakwalifikował się do finału konkursu uczeń Robert Prochownik z klasy IVTM/TE. Na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród udał się do Poznania wraz z opiekunem szkolnego etapu konkursu panią Katarzyną Uniejewską.

Głównym organizatorem konkursu był pan Wiesław Jąder. Obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 w Poznaniu, a w latach 2004-2006 nauczyciel w naszej szkole. Jego zdaniem każda z metod popularyzacji zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy wpływa na postawy pracowników w procesie pracy. Zainteresowanie uczniów (przyszłych pracowników), ze szkół naszego regionu, utwierdziło pomysłodawców o celowości organizacji takich konkursów na każdym poziomie edukacji.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!