Święto Talentów w "Dwójce"

21 marca 2011 zapisze się w historii naszej szkoły jako Dzień Talentów. Talentów wszelakich. Młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich pasji.

Od samego rana chłopcy zmierzyli się w I Wiosennym Wielkim Turnieju Piłki Nożnej „KOP 2011”. Do zawodów rozgrywanych systemem pucharowym zgłosiło się 16 drużyn. Miejsce trzecie zajęli uczniowie z klasy IV THA, drugie z III TE, pierwsze z II LOW.

zobacz galerię<<<

W tym czasie w szkolnej auli zmierzyło się 8 klas w Wiosennym Turnieju Klas. Uczniowie się rywalizowali ze sobą w 3 konkurencjach:

1. Najlepsze przebranie klasy
2. Zabłyśnij – pokaż się!
3. Jesteśmy super – mamy wiele pasji.

Z pierwszego zadania młodzież wywiązała się znakomicie. Nie zabrakło hipisów, czarownic, tancerek, biedronek a nawet smerfów. W drugiej konkurencji klasy przygotowały programy artystyczne, podczas których prezentowały swoje uzdolnienia. Zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagradzała występy piosenkarskie, pokazy taneczne, parodie klasycznych dramatów i scenki kabaretowe. Każda klasa przygotowała również wystawę, dzięki której wszyscy mogli poznać uczniowskie pasje. Obok stroju kimono i piłki do rugby znalazły się ludowe stroje, a obok biżuterii ze sznurka piękne obrazy i zdjęcia.

Zaangażowanie uczniów zostało docenione i nagrodzone. Za najbardziej utalentowane klasy uznano: I THA (III miejsce), II LOW (II miejsce) oraz I LOW (I miejsce). Klasy otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców bony o wartości od 150 do 250 złotych.

Dyrektor Witold Bierła podsumowując turniej, docenił pomysłowość uczniów oraz zapowiedział, że już za rok, w pierwszy dzień wiosny odbędzie się kolejna edycja Dnia Talentów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!