Rejonowy Konkurs Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej

Dużym sukcesem zakończył się start uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie w corocznych eliminacjach Rejonowych Konkursu Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej Szkół Ponadgimnazjanych, które odbyły się 17 marca 2011 roku w Zdunach. Reprezentanci jarocińskiej ”Dwójki” zajęli II miejsce w w/w zawodach i zakwalifikowali się do Finału Wydziału Nadzoru Pedagogicznego KO w Kaliszu, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie w dniu 15 kwietnia 2011 roku.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie wystawił drużynę złożoną z uczniów Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, zadań i wyposażenia formacji Obrony Cywilnej w Polsce.

Byli to:

1. Daria Blauman
2. Angelika Gęsta
3. Roma Kamrowska
4. Mateusz Komorniczak (rez.)

Na szczególną pochwałę zasługuje postawa Romy Kamrowskiej, która w klasyfikacji indywidualnej w/w imprezy zajęła drugie miejsce. Wszyscy uczniowie poza pucharem Burmistrza Zdun i dyplomu uzyskali indywidualne nagrody rzeczowe

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!