Badania lekarskie

Badania lekarskie dla kandydatów do Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej (nauka w zawodzie operator obrabiarek skrawających w pracowniach szkolnych) wykonywać będzie specjalista medycyny pracy – lek. med. Elżbieta Skrzypczyńska w dniach:

- 9 – 13 maja 2011
- 16 – 20 maja 2011
- 23 – 27 maja 2011

w godzinach 16.00. – 19.00.

Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna w godz. 16.00 – 19.00 pod numerem:

696 270 000

Gabinet medycyny pracy znajduje się przy ul. Bema 29 m 15 w Jarocinie

(blok Bema 29 znajduje się obok bloku nr 2 Osiedla Konstytucji 3 Maja

Kandydat musi odebrać skierowanie w sekretariacie szkoły. Kandydat na badania lekarskie powinien się zgłosić z numerem PESEL, legitymacją szkolną, okularami korygującymi wzrok, o ile były zalecone przez lekarza okulistę, wynikami badań i kartami informacyjnymi ze szpitala, jeśli takie posiada, wypełnioną kartą informacyjną otrzymaną w szkole razem ze skierowaniem.

Kandydaci do Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy praktyczną naukę zawodu będą odbywać poza szkołą, badania lekarskie przechodzą w gabinetach lekarskich wskazanych przez przyszłych pracodawców.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!