XXIX Festiwal Piosenki Francuskiej w Poznaniu

 Po raz XXIX w II Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu odbył się Festiwal Piosenki Francuskiej.

W festiwalu, który odbył się 12 marca 2011roku, naszą szkołę reprezentowała Anna Witasik z klasy pierwszej technikum hotelarskiego, która zaśpiewała piosenkę „Immortelle” Lary Fabian. Ania przygotowywała się pod opieką nauczycielki języka francuskiego, pani Iwony Dropik.

Patronat nad tym wydarzeniem objęła m.in. ambasada Francji w Polsce i władze miasta Poznania. W tym konkursie piosenki wzięła udział rekordowa ilość uczestników i to nie tylko z Wielkopolski, ale z odległych zakątków kraju. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych do konkursu stanęło ponad 40 uczestników. Poziom festiwalu był bardzo wysoki i wyrównany.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!