"Sprawni jak żołnierze"

 W dniu 12 kwietnia 2011 r. w Zdunach odbyły się eliminacje rejonowe w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu południowej wielkopolski szkół ponadgimnazjalnych. Na zawody nasza szkoła wystawiła dwa zespoły ; męski i żeński w składzie;

Dziewczęta: Angelika Gęsta, Sandra Górnaś, Paula Banasiak, Rez. Dagmara Zegar

Chłopcy: Piotr Woźny, Krzysztof Chałupniczak, Adam Huderek, Rez. Damian Meller

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z wiatrówki do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Zdun i okolic. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji.

W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, a chłopcy VI.

Jednak największym sukcesem było zajęcie I miejsca w indywidualnej rywalizacji w strzelaniu z wiatrówki do tarczy przez Krzysztofa Chałupniczaka który na 5 oddanych konkursowych strzałów uzyskał 41 punktów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!