Sprzątanie Świata 2011

„Lasy to życie – ochrońmy je” to hasło tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2011” Lasy to miejsce tętnące życiem – zachowując czystość, ograniczając ilość wysypisk i odpadów stwarzającym zagrożenie dbamy o to, aby zachować naturalne warunki środowiskowe, zapewniając trwałość drzewostanów i ograniczające występowanie niebezpiecznych sytuacji.

Tegoroczna akcja na terenie powiatu jarocińskiego i w naszej szkole odbyła się 16.09.2011r. Wzięły w niej udział klasy I TUF, I TPS – wraz z opiekunami: p. H. Wardeńską, p. M. Mankiewicz – Wieczorek, p. W. Świejkowskim, p. A. Matuszewskim.

Tereny, które podlegały akcji to lasy w pobliżu naszej szkoły w kierunku Witaszyc. Po akcji wszystkie worki wypełnione śmieciami zostały złożone w jedno miejsce, zabezpieczone i przygotowane to zabrania przez odpowiednie instytucje.

Już z wielkim utęsknieniem czekamy na następną akcjęsmile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd