Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października br. o godz. 13.00 w naszej szkole miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szkolną akademię zaszczycili obecnością m. in. przedstawiciele służb mundurowych, 16 Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk, Powiatowej Policji w Jarocinie, Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a także rodzice uczniów klas pierwszych. Nie zabrakło oczywiście nauczycieli oraz uczniów wszystkich klas ZSP nr 2.

zobacz galerię<<<

Dyrektor szkoły - Witold Bierła w powitalnym przemówieniu nawiązał do bardzo wysokich wyników przeprowadzonej ostatnio w naszej placówce ewaluacji. Dyrektor, dziękując pedagogom, nie ukrywał zadowolenia zachęcając równocześnie do dalszej, wytężonej pracy dla dobra naszych uczniów, dla dobra szkoły.

Następnie życzenia nauczycielom składali zaproszeni goście. Nie zabrakło w nich słów wdzięczności, uznania, podziwu. W imieniu uczniów ZSP nr 2 życzenia wszystkim pedagogom złożyła Monika Płócienniczak – uczennica klasy II c.

Jak co roku, w Dniu Edukacji Narodowej, w naszej szkole ma miejsce ślubowanie klas pierwszych. Wyróżnieni uczniowie tych klas ślubowali m.in. kierować się w swoim życiu ideałami patrona ZSP nr 2 – Eugeniusza Kwiatkowskiego - takimi jak: uczciwość, skromność, pracowitość.

Z okazji zbliżającego się święta dyrektor szkoły – W. Bierła złożył gratulacje nauczycielom, którzy osiągnęli kolejny, wyższy stopień awansu zawodowego.

Dzień Edukacji Narodowej był okazją do docenienia i uhonorowania Nagrodą Dyrektora Szkoły wybranych nauczycieli i pracowników szkoły. W tym roku nagrodę tę otrzymało aż 26 nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Szkolną akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej zakończyła uroczysta defilada klas mundurowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!