Otwarcie sali gimnastycznej przy ZSP nr 2 w Jarocinie

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej przy ZSP nr 2 w Jarocinie prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego – Benita Trzeciak i Robert Węclewski, którzy zaprosili wszystkich biorących udział w powiatowych obchodach DEN gości, nauczycieli i uczniów, do obejrzenia barwnego widowiska przygotowanego przez uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego. W multimedialnej prezentacji, przedstawione zostały etapy powstawania sali oraz dyscypliny olimpijskie, które w sprawny sposób były demonstrowane przez uczniów.

Dyrektor szkoły – Witold Bierła serdecznie podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszej sali gimnastycznej.

Następnie nowy obiekt został poświęcony przez o. Marka Janusa.

Poprzez przecięcie wstęgi, uroczystego otwarcia sali sportowej dokonali:

- Mikołaj Szymczak – starosta jarociński,

- Witold Bierła – dyrektor szkoły,

- Aleksander Trzeciak – przewodniczący Rady Rodziców przy ZSP nr 2,

- Przemysław Sturgólewski – współautor projektu hali,

- Krzysztof Kłosowski – poseł – elekt

- Jarosław Wyrwiński – nauczyciel wychowania fizycznego,

- Filip Ciechelski – uczeń ZSP nr 2,

Na zakończenie, goście zostali zaproszeni do zwiedzania sali sportowej. Jej powstanie dowodzi, że - jak powiedział dyrektor szkoły - marzenia naprawdę się spełniają.