Indywidualne mistrzostwa w tenisie stołowym

W dniu 16 listopada 2011r. w naszej szkole odbyły się indywidualne mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej przeprowadzono zgodnie z przepisami PZTS. System rozgrywek który obowiązywał to każdy z każdym do dwóch wygranych setów w przypadku dziewcząt. W kategorii chłopców obowiązywał system pucharowy do dwóch wygranych setów.

Kategoria dziewcząt: Kamila Wiśniewska I LOPP, Natalia Szyszka I LOPP, Patrycja Kowańdy I C, Weronika Jasińska II LOPP, Dominika Stachowiak II B

WYNIKI:

I Kamila Wiśniewska I LOPP
II Dominika Stachowiak II B
III Natalia Szyszka I LOPP

Kategoria chłopców: Adrian Radoliński II LOPP, Wawrzyniak Grzegorz I TE/TM, Pacholak Damian I TE/TM, Walczak Maciej Jakub I TE/TM, Walczak Maciej I TE/TM, Drzewiecki Hubert I LOPP, Kujawa Krystian I TE/TM, Majusiak Mateusz I TE/TM, Urny Krystian I TE/TM, Sopniewski Łukasz, II F Mrowicki Tomasz IV TH/TM, Kordus Mikołaj I TH/TEN, Nowicki Marcin I LOW, Golonka Kamil I LOW, Artur Kędzia II LOW, Mikołajczak Tomasz I TH/TEN

WYNIKI:

I MIEJSCE Mrowicki Tomasz IV TH/TM
II MIEJSCE Drzewiecki Hubert I LOPP
III MIEJSCE Artur Kędzia II LOW

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!