Konkurs wiedzy o zasadach BHP

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Cech Rzemiosł Różnych informuje, iż w dniach 12-14 marca 2012 roku zostanie przeprowadzony wśród wszystkich uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej XII Ogólnopolski „Konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów w zakładach rzemieślniczych.”

Na stronie internetowej szkoły są do pobrania pytania z odpowiedziami, na podstawie których zostanie ułożony test wyboru.

Dla uczestników konkursu Cech Rzemiosł Różnych przygotuje pamiątkowe dyplomy, a laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Wszelkie informacje: mgr inż. Katarzyna Uniejewska
Organizator konkursu