IV Festiwal Piosenki Francuskiej w Jarocinie

Nasze uczennice Anna Kręc z klasy czwartej technikum hotelarskiego i Anna Witasik z drugiej klasy technikum hotelarskiego reprezentowały naszą szkołę w IV Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbył się I Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie. Podczas festiwalu, który odbył się 2 marca 2012 roku, Ania Witasik zaśpiewała piosenkę „Paroles” z repertuaru Dalidy i zajęła drugie miejsce a Ania Kręc wykonała piosenkę „C’est pour toi” z repertuaru Céline Dion i otrzymała wyróżnienie.

Po raz pierwszy w historii tego konkursu udział wzięli w nim uczniowie dwóch szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu: I Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie im. T. Kościuszki i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie im. E. Kwiatkowskigo. Pani Bronisława Włodarczyk, przewodnicząca jury, w którego składzie zasiedli również Lidia Kalinowska, Agnieszka Sobczak, Tomasz Jankowski i Karolina Wałęsiak pogratulowała wszystkim piętnastu uczestnikom konkursu i wręczyła nagrody.

Poziom festiwalu był bardzo wysoki i wyrównany. Zaproszeni goście i jury byli pod wrażeniem umiejętności młodych artystów, podkreślali wysoki poziom artystyczny i doskonałą organizację imprezy.

Iwona Dropik,
nauczycielka języka francuskiego

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!