Konkurs BHP

W dniach 12-14 marca 2012 roku został przeprowadzony przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie etap szkolny XII Ogólnopolskiego „Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów w zakładach rzemieślniczych.” W konkursie wzięło udział 244 uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Laureatami tego etapu konkursu zostali:

  • uczeń klasy Ig Marcin Matuszewski, mistrz pan Jan Piechocki (uzyskał maksymalną ilość punktów),
  • uczennica z klasy If Jagoda Kanafa, mistrz pani Monika Maciejewska
  • uczennica z klasy If Elżbieta Pawlaczyk, mistrz pani Agnieszka Gendera,
  • uczennica z klasy If Marzena Pomsta, mistrz pani Izabela Borkiewicz-Kaaz,
  • uczeń z klasy Ih Alan Bartkowiak, mistrz pan Ryszard Niestrawski,
  • uczeń z klasy Ih Andrzej Pudelski, mistrz pan Józef Robak

Ponadto na wyróżnienie zasługuje uczeń z klasy Ib Bartosz Lewandowski (mistrz pan Mariusz Ciszak), za szczególne zaangażowanie w konkurs.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie regionalnym konkursu w Ostrowie Wlkp., a przy odrobinie szczęścia być może w etapie ogólnopolskim w Warszawie. Dla uczestników konkursu Cech Rzemiosł Różnych przygotował pamiątkowe dyplomy, a laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs na etapie szkolnym przy współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Jarocinie przeprowadziła pani Katarzyna Uniejewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!