Pokaż swój talent

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie przywitali wiosnę drugą edycją szkolnego konkursu „Pokaż swój talent”. W finale konkursu udział wzięły następujące klasy: I TH/TEN, I TPS, II TH, II TH/TEN, II LOPP, II LOW, III TH, III LOW.

Przewodniczącym był dyrektor szkoły – pan Witold Bierła, członkami – nauczyciele: Agnieszka Urbaniak, Agnieszka Solińska, Anna Raczkowska, Kamila Krzyżanowska oraz Wojciech Świejkowski.

Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym, ocenie podlegały występy wokalne, taneczne, gra na instrumentach i scenki kabaretowe. W drugim uczniowie przygotowali wystawy pokazujące ich różnorodne uzdolnienia. Obok zdjęć sportowców wisiały obrazy, a obok rękodzieła artystycznego zapachem kusiły wyroby sztuki kulinarnej. Występy przygotowane przez młodzież w pierwszej części kipiały pomysłowością, wciągały (dosłownie) do zabawy zarówno publiczność, jak i jurorów. Melodie grane na keyboardzie przez Michała Wojtczaka sprawiły, że sala gimnastyczna na moment zamieniła się w dyskotekę. Jury nie miało łatwego zadania. Po burzliwych obradach w końcu wyłoniono laureatów.

I miejsce zdobyła klasa II TH, II miejsce wywalczyła klasa II LOW, III miejsce zajęła klasa II TH/TEN. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: grający na instrumentach klawiszowych - Michał Wojtczak z klasy I TPS i skrzypaczka - Marlena Górczyńska z klasy I TH/ TEN.

Młodzież ZSP nr 2 udowodniła rodzicom i nauczycielom, że pierwszy dzień wiosny można spędzić twórczo, radośnie i ciekawie, a co najważniejsze bezpiecznie w szkole, a nie na „wagarach”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd